Будь-яка оргтехніка повинна бути правильно встановлена і налаштована, інакше вона може не виконувати свої функції та давати збої в роботі. Недосвідчені користувачі часто думають, що достатньо купити принтер та просто приєднати всі кабелі, запустити на установку драйвера, що додаються на диску. Однак чи дасть це необхідну якість друку? Кілька нескладних правил допоможуть навіть починаючому користувачеві домогтися потрібної якості роботи щойно придбаного або взятого в оренду обладнання.
Кожен користувач принтером, а також БФП рано чи пізно стикається з необхідністю поповнення запасів чорнила або заміни картриджів, що і являють собою витратні матеріали. Асортимент таких товарів на ринку величезний, що задовольнить будь-який смак і бюджет. Однак чи всім виробникам і продавцям можна довіряти? Щоб підібрати якісний витратник, який не порушить роботи техніки, слід гарненько розбиратися в видах і основних аспектах вибору таких товарів.
Сьогодні лазерний принтер можна зустріти й в офісі, і вдома. Завдяки роботі з сухими чорнилами кількість надрукованих сторінок істотно збільшується, а заправка проводиться рідше. Відображення тексту та зображень відбувається завдяки встановленим лазеру, барабану та інших складових. Сучасні підприємства, що вимагають наявності принтера на робочому місці, віддають перевагу лазерним моделям перед струменевими. І справа не тільки у більш доступному обслуговуванні. Які ж переваги та недоліки мають лазерні принтери, як вони працюють і де їх придбати – далі.
Кожна людина, яка тримала в руках картридж знає про те як складно вивести забруднення зі шкіри в разі потрапляння на неї чорнила. Численні спроби відмити плями часто не увінчуються успіхом і доводитися ходити деякий час з різнокольоровими пальцями. Однак, існують способи, що дозволяють відмити руки, головне знати які саме чорнила використовуються для заправки картриджа.
Хімічні порошки, які використовуються для роздруківки на багатофункціональних пристроях, ризографах і інших копіювальних машинах – це тонери. Полімери з усілякими добавками, мають певний колір та інші характеристики, а під дією високих температур в печі принтера вплавляються в папір. Для різного устаткування включаючи чорно-білі та кольорові машини використовуються різні тонери. Про те які вони бувають, і на що звернути увагу при виборі, розглянемо докладно далі.
Оргтехніка – це найнеобхідніша річ будь-якого офісу, тому купуючи її, дуже важливо зберегти гарантійний талон, який дійсний в середньому 1 рік. Продавець в магазині зобов'язаний оформити його та запевнити мокрою печаткою, таким чином ви отримуєте гарантію виробника на якість товару. Однак в разі поломки техніки не завжди дані зобов'язання виконуються. Річ у тому, що ремонт або заміна принтера, що вийшов з ладу, проводиться після отримання висновку фахівцями сервісного центру, де проводиться експертиза щодо з'ясування причин неполадок. Це пов'язано з тим, що поломка може бути пов'язана як з некоректною експлуатацією, так і зі зносом техніки. Тільки коли експерти підтвердять заводський брак, техніку полагодять або обміняють на нову. Як не потрапити на гачок магазинів та які випадки не відносяться до гарантійних? Розглянемо далі.
У роботі будь-якого офісного або домашнього принтера іноді настає період простою, коли немає потреби друкувати документи, а тонер для заправки перебуває в спокійному стані всередині картриджа. Як впливає на працездатність техніки та якість друку вимушений відпочинок і як довго він може тривати, не завдаючи шкоди пристрою? Як визначити термін придатності картриджів, і які необхідні умови зберігання рідких та порошкових фарб для друку?
Зрозуміти потреби клієнтів в області інтегрованих технологій, і вирішити проблеми з технічною стороною друкарського обладнання допоможуть багатофункціональні пристрої. Втілити ідеї замовника в життя, шляхом створення високоякісного продукту, розробленого з урахуванням споживчих потреб, у світі стрімко розвиваючих технологій не так-то просто. Інноваційна компанія, яка багато років успішно працює в сфері відтворення та обробки зображень, завдяки передовим технологіям і безумовному сервісу стане найкращим вибором для вирішення даного завдання.
Запчастини для офісної та домашньої техніки найчастіше ми починаємо шукати, коли наші вірні помічники лазерні та струйні принтери перестають друкувати, видають дивні звуки, жують папір. У сучасному світі неможливо уявити свою роботу без їх допомоги. Існує широке розмаїття друкованих пристроїв від простих матричних до ультрасучасних лазерних, але будь-який з них вимагає правильної експлуатації. Щоб техніка служила довго і без істотних поломок, потрібно строго дотримуватися приписів, зазначені в інструкції, інакше гарантійний ремонт стане неможливим.
Більшість користувачів офісної техніки впевнені, що постійні дозаправки картриджів, навіть якщо використовуються оригінальні тонери, абсолютно ніяк не впливають на роботу лазерних принтерів.
Сучасні гіпермаркети, а також практично кожен інтернет-магазин оргтехніки пропонують широкий асортимент різної офісної техніки всесвітньо відомих виробників, серед яких лідирує продаж принтерів та копірів.
При великих обсягах роботи на оргтехніці іноді трапляються несподівані конфузи, вийти з яких допоможе оренда копіювальної техніки на час, інший варіант більш затратний – купити новий лазерний чи струменевий принтер. Щоб продуктивність роботи не падала, а конкуренти не зіпсували репутацію тоді, коли ваше улюблене обладнання дало збій і вимагає ремонту, правильно буде взяти в користування потрібний пристрій. Звичайно ж найзаможніші фірми можуть дозволити собі придбати власне новий технічний прилад і не переживати. Однак, навіщо переплачувати, якщо можна покористуватися і заплатити тільки за кількість використаного матеріалу? Коли краще купити, а коли орендувати техніку – будемо розбиратися.
У будь-якому сучасному офісі, не в залежності від напрямку роботи фірми, обов'язково має бути присутня різноманітна копіювальна техніка. Вона дозволяє прискорити робочий процес, якісно і швидко оформити документацію, заявку і обслужити клієнта. Часи, коли потрібно було бігти в місто, щоб зробити ксерокс паспорта або інших паперів пройшли, і тепер складно уявити будь-яке підприємство без принтера. Чим користуються провідні і початкові установи для якісної і швидкої паперової роботи? Всі тонкощі використання основної техніки - далі.
Кожен, хто вирішив придбати для себе або своєї компанії принтери стоїть перед вибором: яка копіювальна техніка буде краще служити. На сучасному ринку між собою конкурують два види обладнання - струменевий і лазерний принтери. Головна відмінність їх роботи можна побачити у чорнилах і способі друку. Однак різні моделі обох видів будуть ще й відрізнятися за функціональністю і ціною. Щоб правильно вибрати для себе друковану техніку, необхідно знати основні тонкощі кожного з видів. Розглянемо їх докладніше.
Тонери для картриджа – головний видатковий матеріал, яким користуються всі власники лазерних принтерів. Однак часто багато хто і не замислюються, що саме від нього залежить чіткість і яскравість друку. Які деталі необхідно знати кожному, щоб продуктивно і якісно працювати з друкарським обладнанням? Всі секрети – далі.
Не кожному споживачеві відомо, що для того, щоб купити картриджі для принтера, необхідно знати оригінальний він (виготовленим професійної фірмою з випуску копіювального і друкарського обладнання відомого бренду) чи неоригінальний. Зовні досить складно відрізнити їх один від одного. Вказати на той чи інший вид може ціна картриджа. Як це позначиться на якості роботи друкарського обладнання і на вихідних документах? А також в чому різниця, і який з картриджів краще вибрати? Необхідно розібратися.
Прийнявши рішення купити принтер, ви звичайно ж запитаєте, що вигідніше: купівля нового друкарського обладнання або його оренда? Різні люди порекомендують вам обидва варіанти, спираючись на власний досвід. Але щоб визначитися з тим, що саме буде мати вигідніші умови для задоволення конкретних друкарських потреб, необхідно розглянути всі плюси та мінуси обох варіантів, зважити отриману інформацію і впевнено вирушати за покупкою чи складанням договору про оренду.