Правила транспортування оргтехніки
Переїзд офісу передбачає переміщення як меблів, а й оргтехніки. Та що вже казати, зараз і в більшості будинків є ноутбуки, комп'ютери, принтери.
Щоб не втратити дорогу техніку при переїзді, її необхідно правильно упаковати і перевезти. Сьогодні поговоримо про те, як транспортувати оргтехніку без шкоди.
Складіть каталог наявної техніки
Чіткий план при організації переїзду допоможе вам заощадити час на збирання обладнання, а потім його розпакування.
Більшою мірою ця порада стосується великих офісів. Перед переїздом зробіть інвентаризацію, складіть каталог усієї наявної техніки. При розбиранні коробок на новому місці ви відразу знатимете, на які місця розміщуватиме моноблоки, принтери та БФП. Якщо ви виявите брак техніки, виходячи з даних каталогу, ви відразу зрозумієте, що потрібно шукати.
Упаковка техніки
Кожну одиницю техніки краще запакувати в окрему коробку. У жодному разі не перевозити монітори, системні блоки та принтери разом з елементами меблів.
По можливості техніка має бути розібрана, наприклад, монітори та системні блоки перевозять окремо. Усі кабелі від МФУ мають бути упаковані в коробку, картриджі від них слід розмістити в іншу.
Як правило, в офісі техніка у всіх співробітників стандартна, при переїзді легко переплутати монітори або системні блоки. Потрібно підписати кожну зібрану коробку: зазначити, що в ній знаходиться і якому співробітнику належить.
Вимоги до тари та умов перевезення
Від якості упаковки та дотримання правил перевезення залежить збереження техніки під час переїзду. Щоб якісно запакувати офісну оргтехніку, знадобиться:
- скотч;
- пінопласт;
- гофрокартон та короба з нього;
- пакети великої місткості;
- повітряно-бульбашкова плівка;
- стрейч;
- пакувальний папір;
- стікери;
- маркер.
Усередині коробок техніку потрібно добре зафіксувати. Допускається розміщення кількох предметів в одній коробці, наприклад, двох моніторів за умови, що вони будуть обтягнуті плівкою, а між ними буде розміщено аркуш гофрокартону. Пустоти в коробці заповнюють пінопластом.
Необхідно добре зафіксувати кожну коробку у кузові, щоб нерівності на дорогах не стали причиною поломки техніки.
У вантажному автомобілі коробки розміщують у наступному порядку: внизу найважчі, а на горі невеликі та легкі.
Складання маршруту
Оргтехніка - вантаж, що вимагає дбайливого перевезення. Маршрут слід скласти так, щоб унеможливити проїзд нерівними дорогами.
Переїзд краще здійснювати в той час, коли пробки на дорогах мінімальні, після доставки техніки її потрібно ще розвантажити.
Розвантаження офісної техніки
Варто заздалегідь подбати про організацію місця для розвантаження офісної техніки. Ви не зіткнетеся з проблемами, якщо фірма займатиме невеликий офіс або окрему будівлю. Організаційні питання потрібно врегулювати заздалегідь, якщо компанія переїжджає до бізнес-центру.
Розвантаження відбувається у зворотному порядку, спочатку заносять легкі коробки з верхнього ряду, а наприкінці важкі.
Оргтехніку краще відразу розподіляти на робочі місця.
Найбільша офісна цінність – оргтехніка, як її перевозити ми розібралися. Здавалося б, запакувати та перевезти техніку нескладно. Але немає гарантії, що людина без досвіду переїздів зможе якісно захистити техніку від поломок під час транспортування. Краще довірити це завдання професійним муверам – вони впораються з роботою за кілька годин, а ваша техніка залишиться цілою.